Wyrusz z nami w podróż,
jaką jest edukacja...

„W Odysei Umysłu nie liczy się tylko wysiłek jednostki; liczy się wysiłek zespołu.”

Prof. Józefa Sołowiej – inicjatorka programu w Polsce

„W Odysei Umysłu nie liczy się tylko wysiłek jednostki; liczy się wysiłek zespołu.”

Prof. Józefa Sołowiej – inicjatorka programu w Polsce

„W Odysei Umysłu nie liczy się tylko wysiłek jednostki; liczy się wysiłek zespołu.”

Prof. Józefa Sołowiej – inicjatorka programu w Polsce

Dane kontaktowe

Wolontariusze do kontaktu

W sprawie: osoba kontaktowa to: [email] [tel. kom.]
przystąpienia do programu Magdalena Datta magdalena.datta@odyseja.org 602.304.830
Szkoleń Trenerów, rozliczeń i formalności Ola Najda ola.najda@odyseja.org 601.944.098
dylematów w trenerskiej pracy z grupą Marta Andrysiak marta@odyseja.org 662.113.016
pomocy jako wolontariusz – Sędzia Kasia Kicinska-Pajchrowska kasia.kicinska@odyseja.org 691.551.994
pomocy jako wolontariusz – Szeryf Janka Tenerowicz janka.tenerowicz@odyseja.org 692.944.310
pytań w tematach innych niż powyższe Asia Waszak asia.waszak@odyseja.org 508.762.389
problemów ze stroną www.odyseja.org Adrian Kwiatkowski adrian@odyseja.org  

Zobacz pytania często zadawane przez trenerów.


Kontakt dla Mediów
Katarzyna Goch: kasia@odyseja.org, tel. kom. 604.220.095

Kontakt dla Sponsorów
Wojciech Radziwiłowicz: wojtek@odyseja.org, tel. kom. 508.296.355


Adres do korespondencji
Odyseja Umysłu
ul. Zacna 10, 80-283 Gdańsk


Dokładne dane fundacji
Odyssey of the Mind Polska
ul. Zacna 10, 80-283 Gdańsk
NIP: 5832842019
KRS: 0000180366
REGON: 192981813


Rachunek bankowy
Bank Millennium S.A., nr konta: 18116022020000000040301555

Na skróty

Uczniowie
Jak wygląda konkurs
Gdzie już są Odyseusze
Tegoroczne zadania
Rodzice
Jak wesprzeć Fundację
Czym jest Odyseja Umysłu
Co robią Odyseusze
Zostań Sędzią na konkursie
Nauczyciele & Wychowawcy
Czym jest Odyseja Umysłu
Opinie ekspertów
Jak zostać trenerem
Jak ruszyć z programem
Szkolenia Trenerów
Partnerzy & Sympatycy
Czym jest Odyseja Umysłu
Jak wygląda konkurs
Odyseja w Polsce

Dziękujemy