Odyseja Umysłu
System rejestracji online
logo odyseja online
Informacja o szkoleniach

Uwaga:

Info:

Serdecznie zapraszamy...

...każdego nauczyciela, psychologa, wychowawcę, rodzica i studenta, który lubi inspirować dzieci do myślenia i wymyślania, a w edukacji szuka "czegoś więcej".

Odyseja Umysłu: dlaczego warto?

Odyseja Umysłu to nowatorskie narzędzie pedagogiczne i atrakcyjne uzupełnienie oferty pozalekcyjnej. Świetnie sprawdza się jako element systemu wspierania talentów, oś spotkań koła zainteresowań, forma zajęć dodatkowych lub świetlicowych. Przynosi znakomite rezultaty zarówno w pracy z uczniem zdolnym, jak i z uczniem trudnym.

Jak wygląda Szkolenie Trenerów?

Nasz kurs to fascynująca przygoda, pozwalająca w praktyce doświadczyć Odysei Umysłu i w efekcie zrozumieć, o co chodzi w programie. W ciągu 20 godzin aktywizujących zajęć warsztatowych uczestnicy sami przechodzą miniaturę procesu edukacyjnego, który później mogą powtórzyć i rozwinąć z podopiecznymi. Unikalną formułę szkolenia opracowaliśmy zgodnie z najlepszymi standardami światowej psychologii i pedagogiki twórczości.

Korzyści dla kursanta

Uczestnicy uzyskują dostęp do innowacyjnych metod pracy, przez co zarówno początkujący nauczyciel, jak i pedagog z długim stażem, wyniesie z zajęć dużo praktycznych pomysłów. Każdy z kursantów otrzymuje komplet profesjonalnych materiałów szkoleniowych w formie 96-stronicowej książeczki, pamiątkową koszulkę i Certyfikat Trenera, uprawniający do prowadzenia zajęć w międzynarodowym programie edukacyjnym Odyssey of the Mind®.

Zajęcia w reżimie sanitarnym

W związku z zagrożeniem COVID-19, w bieżącym sezonie warsztaty prowadzimy w dużych, wietrzonych salach. W użyciu są środki do dezynfekcji powierzchni, dla wszystkich dostępny jest odkażacz do rąk, a dla chętnych i zapominalskich – maseczki i rękawiczki.

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Pełna opłata wynosi 390 zł brutto i podlega zwrotowi tylko w przypadku odwołania kursu przez organizatora albo rezygnacji zadeklarowanej przez uczestnika nie później niż na 48 godzin przed rozpoczęciem warsztatów. Instrukcje odnośnie sposobu oraz terminu płatności, a także informacje o godzinach i miejscu odbywania się zajęć, będą osobom zapisanym na szkolenie przesyłane pocztą elektroniczną.

Sprawdzona jakość

W Szkoleniach Trenerów bierze udział kilkaset osób rocznie, a opinie z ankiet ewaluacyjnych potwierdzają jakość zajęć. Według raportu z realizacji projektu „Popularyzacja Odysei Umysłu jako narzędzia rozbudzania i rozwoju pasji uczniów”, sfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, 97% uczestników szkoleń uznało je za interesujące i urozmaicone, a 98% dobrze się na nich bawiło. Co ważne, aż 90% kursantów stwierdziło, że warsztaty były dla nich źródłem nowych doświadczeń i inspiracji przydatnych także w codziennej pracy zawodowej.

© 2020 Fundacja Odyssey of the Mind Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.