Odyseja Umysłu.
Dobrze pomyślane!

„W Odysei Umysłu nie liczy się tylko wysiłek jednostki; liczy się wysiłek zespołu.”

Prof. Józefa Sołowiej – inicjatorka programu w Polsce

„W Odysei Umysłu nie liczy się tylko wysiłek jednostki; liczy się wysiłek zespołu.”

Prof. Józefa Sołowiej – inicjatorka programu w Polsce

„W Odysei Umysłu nie liczy się tylko wysiłek jednostki; liczy się wysiłek zespołu.”

Prof. Józefa Sołowiej – inicjatorka programu w Polsce

Dane kontaktowe

Wolontariusze kontaktowi

W sprawie… osoba kontaktowa to: [email] [tel. kom.]
…przystąpienia do programu Magdalena Datta magdalena.datta@odyseja.org 602.304.830
…organizacji Szkolenia Trenerów Gosia Dobrowolska gosia@odyseja.org 609.989.958
…rejestracji, faktur, zamówień i rozliczeń Kamila Karwowska kamila@odyseja.org 500.806.655
…dylematów w trenerskiej pracy z grupą Marta Andrysiak marta@odyseja.org 662.113.016
…warunków technicznych na konkursie Asia Waszak asia.waszak@odyseja.org 508.762.389
…pomocy jako wolontariusz – Sędzia Kasia Kicinska-Pajchrowska kasia.kicinska@odyseja.org 691.551.994
…pomocy jako wolontariusz – Szeryf Ania Bielska ania.bielska@odyseja.org 663.484.689
…problemów ze stroną www.odyseja.org Adrian Kwiatkowski adrian@odyseja.org  
…pytań niezwiązanych z w/w tematami Ania Wojciechowska zapytaj@odyseja.org

Zobacz pytania często zadawane przez trenerów.


Kontakt dla Mediów
Katarzyna Goch: kasia@odyseja.org, tel. kom. 604.220.095

Kontakt dla Sponsorów
Wojciech Radziwiłowicz: wojtek@odyseja.org, tel. kom. 508.296.355


Adres do korespondencji
Odyseja Umysłu
ul. Zacna 10, 80-283 Gdańsk


Dokładne dane fundacji
Odyssey of the Mind Polska
ul. Zacna 10, 80-283 Gdańsk
NIP: 5832842019
KRS: 0000180366
REGON: 192981813


Rachunek bankowy
Bank Millennium S.A., nr konta: 18116022020000000040301555

Na skróty

Uczniowie
Jak wygląda konkurs
Gdzie już są Odyseusze
Tegoroczne zadania
Rodzice
Jak wesprzeć Fundację
Czym jest Odyseja Umysłu
Co robią Odyseusze
Zostań Sędzią na konkursie
Nauczyciele & Wychowawcy
Czym jest Odyseja Umysłu
Opinie ekspertów
Jak zostać trenerem
Jak ruszyć z programem
Szkolenia Trenerów
Partnerzy & Sympatycy
Przekaż darowiznę
Czym jest Odyseja Umysłu
Jak wygląda konkurs
Odyseja w Polsce

Dziękujemy